Náš tým

Náš tým

O děti se u nás stará tým pečlivě vybraných pedagogů. Naši lidé mají pedagogické vzdělání (VŠ, SŠ), praxi v oboru, zdravotní průkaz, certifikované rozvojové kurzy, znalost angličtiny a jiných cizích jazyků. Obslužné a provozní činnosti (úklid, údržba objektu a zahrady, ekonom) jsou zajištěny odborným personálem.

Nataliya Gardner

Nataliya Gardner

Nataliya Gardner – zakladatelka a jednatelka Mateřské školy Smiling Baby School
Ví, že každé dítě má talent.

 Šárka Ulmanová


Šárka Ulmanová

Šárka Ulmanová – učitelka v jesličkové třídě Berušek

Být součástí předškolní pedagogiky a pracovat s nejmenšími dětmi je má vysněná profese. Nyní působím u nejmenších dětí, ve třídě Berušek, kde převládá smích a radost. Cílem mé práce je nejenom vyučovat, ukazovat, vyprávět a vysvětlovat, ale především děti inspirovat.

Kristýna Svobodová

Kristýna Svobodová

Kristýna Svobodová – učitelka v jesličkové třídě Berušek

Nejvíce mě s dětmi baví kreativní a výtvarné aktivity. Na práci s malými dětmi mě nejvíce těší, když vidím jejich nadšení z učení se všemu novému.

 Tereza Kočová


Tereza Kočová

Tereza Kočová – učitelka v matematické třídě Sluníček

Práce s dětmi pro mě byla vždy velkým snem, a proto beru své povolání jako poslání. Na tomto zaměstnání mě nejvíce baví nevšednost, jelikož každý den je úplně jiný. Na dětech miluji jejich opravdovost, originalitu, spontánnost a individualitu. Největší odměnou jsou pro mě usměvavé tváře dětí a možnost sledovat jejich pokroky.

Žaneta Šímová

Žaneta Šímová

Žaneta Šímová – učitelka v matematické třídě Sluníček

Uvědomuji si, že dítě tráví ve školce většinu dne, proto se starám o to, aby prostředí bylo co nejveselejší. Velice mě baví výtvarné činnosti, hudební a dramatické kroužky a také hravé učení se správnou motivací dítěte.

Laura Schnabel

Laura Schnabel

Laura Schnabel – anglicky mluvící učitelka ve třídě Včeliček Vždycky jsem chtěla pracovat s dětmi, což mě přimělo studovat pedagogiku na univerzitě v Chemnitzu, kde jsem získala bakalářský titul. Při studiu jsem pracovala jako dobrovolník a pomáhala drogově závislým a uprchlíkům. Po dokončení studia jsem se přestěhovala na jeden rok do Kanady a v roce 2017 do Prahy. S dětmi nejraději trávím čas v přírodě hraním her a objevováním přírody. Ráda cestuji, proto jsem o víkendu obvykle někde na výletě nebo na koncertě.

 Judita Fritscherová

Judita Fritscherová

Judita Fritscherová – učitelka v předškolní jazykové třídě Soviček

Ve své praxi dávám přednost přirozenému přístupu k dětem a hravému učení. Ke své práci ráda využívám prvky environmentální výchovy a jógové techniky. Spokojené děti jsou pro mě největší radostí.

Foto by JIRI VACEK / PHOTOGRAPHER /